Skoncentruj się na zarabianiu

My zajmiemy się księgowością i sprawami pracowniczymi

Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów przedsiębiorstwom praktycznie ze wszystkich branż – od usług po produkcję i handel. Zapewniamy wysoką jakość i rzetelność. Bardzo sprawnie działamy, dochowujemy uzgodnionych terminów i zapewniamy naszym klientom bliską współpracę z przydzielonym specjalistą-księgowym. To osoba, która zna specyfikę Państwa działalności gospodarczej, w efekcie wielu rozmów rozumie otoczenie, w którym działa Państwa firma. Nie tylko prowadzi księgi, ale również podpowiada bezpieczne rozwiązania i wyjaśnia konsekwencje prawno-podatkowe przy wszelkich dylematach.

Podstawowe usługi w zakresie Księgi Przychodów i Rozchodów

Decydując się na współpracę z nami, mają Państwo pewność, że wszystkie dokumenty zostaną sprawdzone pod względem formalnym i rachunkowym. W oparciu o dostarczone dokumenty księgujemy wszystkie przychody, wydatki i zakupy firmy. Nie muszą się Państwo martwić o to, jak prowadzić rejestr zakupu i sprzedaży VAT, czy wzory deklaracji są aktualne, jak sporządzić deklarację podatkową albo naliczyć zgodnie z założonym planem odpisy amortyzacyjne. Obliczamy zobowiązania podatkowe i przekazujemy ich wysokość w uzgodniony sposób (na przykład e-mailem).

Nawet jeśli zaczynają Państwo dopiero prowadzić firmę, pomożemy prawidłowo rozpocząć cały proces – założymy księgę i przygotujemy potrzebne dokumenty. Jesteśmy zespołem specjalistów, więc mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc.

  • prowadzenie ewidencji przychodów, zakupów i kosztów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  • prowadzenie ewidencji przebiegu samochodu prywatnego,
  • prowadzenie rejestrów VAT (sprzedaży, zakupów),
  • rozliczenia z urzędem skarbowym,
  • bezpieczna elektroniczna wysyłka deklaracji podatkowych,
  • przygotowanie i wysyłanie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK),
  • wyręczanie i zastępstwo w kontaktach z Urzędem Skarbowym, PFRON, GUS,NBP, służbami celnymi i innymi instytucjami, zapewnienie bezpieczeństwa danych i poufności przekazanych informacji.

Koszty prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów

Ponieważ usługi, które świadczymy dla firm rozliczających się w oparciu o Księgę Przychodów i Rozchodów potrafią się bardzo różnić, możemy podać precyzyjne informacje po kontakcie telefonicznym lub spotkaniu, orientacyjne przedziały znajdą Państwo na podstronie Ceny usług. Mamy możliwość dostosowania usług do Państwa indywidualnych oczekiwań.

Przejście z KPiR na pełną księgowość

Analizy Ministerstwa Gospodarki wskazały, że wielu przedsiębiorców w kraju odczuło jako uciążliwą komplikację przejście na pełną księgowość. Nasza kancelaria sprawnie obsługuje obie grupy firm (zarówno z rachunkowością pełną jak uproszczoną), więc i tego typu operacje są dla nas codziennością. Naszą dewizą jest silne wsparcie klienta i doradztwo na czas w każdej kluczowej kwestii prawno-podatkowej. Dlatego warto z nami pracować. Proszę zadzwonić, aby się o tym osobiście przekonać.

Inne powiązane zagadnienia