Skoncentruj się na zarabianiu

My zajmiemy się księgowościa i sprawami pracowniczymi

Jesteśmy zespołem specjalistów w zakresie prowadzenia księgowości, kadr i płac. Trzymając się profesjonalnych standardów, chętnie wycenimy Państwu dowolny zakres usług. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego, który pozwoli zaplanować spotkanie. Mogą się Państwo posłużyć również formularzem dostępnym na podstronie Kontakt.

Indywidualna wycena

Każdy biznes jest nieco inny. Wiele działalności, z pozoru podobnych do siebie, wymaga znacznie szerszej dokumentacji. Znaczenie ma wielkość przedsiębiorstwa, liczba pracowników, rodzaj działalności i wiele czynników, które dokładnie omówimy na spotkaniu. Postaramy się wówczas odpowiedzieć na wszystkie Państwa ważne pytania i wskazać wymagania narzucone przez obowiązujące przepisy.

Jesteśmy elastyczni, równocześnie rzetelni i uczciwi. Traktujemy poważnie wspólnie podjęte zobowiązania, które określamy w umowie, aby mieli Państwo pełne poczucie bezpieczeństwa. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny, dopasowane do zakresu usług i Państwa potrzeb, aby nie stwarzać niepotrzebnych obciążeń.

Orientacyjne koszty

Dla tych z Państwa, którym profesjonalne usługi księgowe i kadrowe kojarzą się z wysokimi kosztami, możemy powiedzieć, że w najprostszym wariancie obsługi Książki Przychodów i Rozchodów ceny zaczynają się od około 150-200 zł netto, a koszty prowadzenia pełnej księgowości od około 500-700 złotych netto.

Serdecznie zapraszamy!