Poprowadzimy Państwu księgowość, kadry i płace

Teraz całą uwagę można poświęcić rozwijaniu biznesu

Kancelaria Rachunkowa Demex w Katowicach

Elastyczność - Dopasowanie - Profesjonalizm

Jesteśmy zespołem dyplomowanych specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, potwierdzonych certyfikatami. Od 2001 roku realizujemy usługi księgowe, doradztwo podatkowe oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w praktycznie wszystkich branżach.

Mamy duże doświadczenie i nieustannie się szkolimy, aby być zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. W ciągu kilkunastu ostatnich lat niektórzy nasi klienci rozwinęli małe firmy w przedsiębiorstwa o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy z nimi i wspieramy ich rozwój od samego początku, pomagając im uniknąć wielu pułapek. Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pozwalają bezpiecznie i bez ryzyka zmienić skalę działalności.

Zapraszając naszą kancelarię do współpracy, błyskawicznie tworzą Państwo dla swojej firmy specjalistyczny dział prawno-księgowy i kadrowy za drobny ułamek kosztów, które pochłonęłoby zbudowanie go od podstaw wewnątrz organizacji. Równocześnie pozbywają się Państwo ryzyka nieplanowanych zwolnień chorobowych, obowiązkowych urlopów i kosztów szkoleń.

Zadzwoń do nas:

i dowiedz się więcej.

Nasza Działalność

Wszechstronność - Rozwój - Odpowiedzialność

Obsługujemy przedsiębiorstwa z całego kraju, choć największą część naszych klientów stanowią firmy z południa Polski, w szczególności ze Śląska i Zagłębia. Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby być w stałym kontakcie z naszymi klientami i zapewnić im możliwość łatwego dostarczania dokumentów niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Jeśli szukają Państwo kompetentnego, rzetelnego partnera do prowadzenia księgowości, kadr i płac, zapraszamy do kontaktu i rozmów. To najlepszy sposób, aby przekonać się, jak bardzo możemy ułatwić prowadzenie biznesu, wnosząc wiedzę i wsparcie w każdej sytuacji, która tego wymaga.

Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy, jak też duże spółki
zorganizowane w różnych formach prawnych.

Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie, a świadczony zakres usług dostosowujemy do potrzeb i wymagań obsługiwanego podmiotu, każdemu poświęcając równie dużo uwagi.